Rtltamal

Meet the World

Ankara su tesisatçısı firmalarından biri olarak tüm onarım süreçlerinde size en iyi desteği sunarak çözüm sağlıyoruz.

Ankara su tesisatçısı firmaları olarak birçok konuda bilgi almanızı sağlayarak sıhhi tesisat işlerinizi üstleniyoruz. Sorunsuz bir şekilde tercih edeceğiniz kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerinde memnun kalacağınız bir onarım sürecine merhaba diyeceksiniz. Her zaman sızıntı tespiti konusunda size destek olacak ekibimiz, musluk problemleri ve sızıntıların yanı sıra tuvalet taşmaları konusunda da size yardımcı olacaktır. Çevrenizde küflü kokular duyuyorsanız ve su sızıntısının yarattığı nemlilik hissinin yarattığı o kötü koku çevrenizi sarmışsa büyük ihtimalle memnun kalmayacağınız bir koku yoğunluğu söz konusudur. Bu durumda bir uzmandan destek almanız yararınıza olacaktır.

Kırmadan Nokta Su Kaçağı Tespiti

Eskiden duvarlar kırılarak size bir inşaat alanı bırakan tesisatçılar geride kaldı. Teknolojinin de gelişmesiyle daha başarılı sonuçlar alınan sismik cihazlar geliştirdi ve kaçak tespitinde bu cihazlar kullanılmaya başladı. Kırmadan su kaçak tespiti işlemlerinde başarılı sonuçlar alınmasını sağlayan birçok uygulama için kaçakların kısa sürede tespit edilmesi mümkün olacaktır. Bu şekilde hem pratik hem de kullanım odaklı bir onarım süreci söz konusu olacaktır. Konforlu bir kullanım söz konusu olduğunda her zaman size destek sunacak ekibimiz, memnuniyet odaklı bir çözüm sunacaktır.

Kolay ve Hızlı Hizmet

Sorunsuz bir şekilde kullanılan ve onarım sürecinin hızlanmasını sağlayan firmamızda kırmadan kaçak tespiti işlemleri 7/24 gerçekleşmektedir. Hızlı ve başarılı bir şekilde destek veren lisanslı personellerimiz en kısa sürede kesintisiz bir şekilde sorununuzu çözecektir. Özellikle çözüm odaklı bir hizmet almak istediğinizde kesinti miktarı minimum olacak düzeyde tamir işleri gerçekleşecektir. Haftanın her günü hizmetlerimizden yararlanarak bizden profesyonel bir destek alabilirsiniz.